Hırsız Alarm Sistemleri

Hırsız Alarm Sistemleri

Hırsız Alarm Paneli
Kablolu ve kablosuz modelleri vardır. Evinizin belirli yerlerinden çeşitli dedektörler alarm paneline bağlanır.
Eğer güvenlik sisteminiz kuruluysa ve dedektörler herhangi bir problem algılıyorsa, alarm paneline bir sinyal gönderirler. Alarm paneli de otomatik olarak alarm merkezini arayarak durumun rapor edilmesini sağlar.

Hareket Dedektörleri
Hareket Dedektörü (PIR Dedektör):
Isı yayan belli bir hacimdeki canlının hareketini algılayan dedektördür. Her tür mekanda kullanılabilir. Evcil hayvan bulunan evlerde kullanılmak üzere tasarlanan, hayvan algılamayan modelleri mevcuttur.

Keypad (Kumanda Paneli)
Alarm sisteminin yönetiminin yapıldığı cihazdır. Alarmın kurulması, çözülmesi işlemleri şifre paneli üzerinden yapılır. Birden çok kişiye şifre verilebilir.  Baskı altında iptal şifresi, hafıza durum göstergesi, sistem arıza durumu göstergesi  vardır.

GSM / GPRS Arabirimi
Bir GSM/GPRS sistem modülü kullanarak, geleneksel telefon hattını (PSTN) simule etmektedir. PSTN hattının olmadığı yerlerde asıl iletişimci veya hattın arızalı olduğu durumlarda telefon back-up sistemi olarak kullanılabilmektedir. Gprs Data kanalı kullanıldığı takdirde düşük maliyetli yüksek hızlı iletişim sağlar.

İnfrared Bariyerleri ve Beam Dedektörler
Hırsız algılama sistemi için, dijital kontrollü, güvenilir, iki ışınlı, analog ve CPU tabanlı dijital teknolojilerle sahiptir. İleri mekanik tasarımının yanında, güvenlik sektöründe en yüksek talep düzeyini karşılamak üzere, kolay kurulum ve uzun vadeli kararlı çalışma prensibiyle üretilmiştir.

Bilgi İstek Formu

Adınız Soyadınız :Mesajınız :
E-Posta Adresiniz :
Telefon Numaranız :
Copyright © 2011 | SMC Teknoloji Otomasyon
Bursa Alarm Sistemleri | Bursa Güvenlik Sistemleri | Bursa Kamera Sistemleri | Bursa Bilgisayar Sistemleri | Bursa Santral Sistemleri | Bursa Siemens Hi Path Santraller